Karayollarında uygunsuz geçiş ücretleri konusunda uyarı

MyHoca

New member
Okuyucuları, kredi ve banka kartlarının ekstrelerinde karayolu koridorları ve/veya Autopistas del Sol geçiş ücreti ücretlerini ayrıntılı olarak inceleme zahmetine girmeleri konusunda uyarmak isterim, zira iddia edilen bir sistem hatası nedeniyle özete uygunsuz şekilde dahil edilmişlerdir. otoyol geçiş ücretleri ödenmez.

Görünüşe göre bunun karınca tipi bir manevra olduğundan şüpheleniyorum, çünkü kullanıcılar genel olarak otoyolları günlük olarak kullandıklarında bu tür bir ücretlendirmeyi kontrol etmiyorlar.

Kullanmadığım bir yol koridoru olan Autopistas del Sol'da bu sorunu yaşadım ve göz ameliyatı olduğu gün suçlandığında aynı şeyi başına gelen bir arkadaşımdan da kaynaklandı.

Bayi şikayet sonrasında özür dilese de bu durumun bir daha yaşanmayacağını düşünmek güven verici değil.

Hugo Allevato / [email protected]

Senatör sayısındaki güçlü artışa ilişkin tartışma

Senatörler diyetlerini önemli ölçüde artırdı. İktidar partisi ve müttefikleri ise karşı oy kullandı. Biz vatandaşlar Senato'nun bu kararı iptal edeceğini umuyoruz.

Kemer sıkma politikasına örnek olmak zorunda olanlar bundan vazgeçerse bir şeyler ters gidiyor demektir.

Carlos Castriota / [email protected]

Az önce televizyonda haberlerde gördüm, senatörlerin maaşları 1.400.000 dolardan 4.000.000 dolara çıktı.

Bu şekilde yıkıma gidiyoruz. Ayrıca her birinin bir aracı, danışmanı ve şoförü olması gerekiyor ki bu da daha fazla masraf gerektiriyor.

Bugün ANSeS'ten aldığım devlet emekli maaşım 190.000 dolardır. Bu durumdan utanç duyuyorum.

Eduardo Giorgi / [email protected]

Başkan'dan “hakaret etmeyi bırakmasını” istedi

İyi hisler ve sempatiyle Milei'den sizinle aynı fikirde olmayanlara veya size yanlış yapanlara hakaret etmeyi bırakmasını istemek istedim. Düşmanlarınızın yaptıklarınızdan memnun olduğunu düşünün, biz de bundan pişmanlık duyuyoruz.

Hector Aleandri / [email protected]

Ön ödemeli: “Spekülatörler cebimizi boşaltıyor”

Hükümetin ön ödemeli şirketlere yönelik saldırısını okudum: “Ekonomi Bakanı Luis Caputo, sosyal ağında şunu belirtti: İyi iş. Ticaret Bakanlığı’nda kurumsal araçların buna göre kullanılması ve tabi ki orta sınıf için büyük bir rahatlama.”

Sayın Ekonomi Bakanı, neden telefon şirketlerine ve özellikle Flow'a yönelik kurumsal araçları kullanmıyorsunuz? Neden Flow'u ve cep telefonunu aynı faturaya dahil ediyorlar? Hiçbir şey onlara yetmiyor, hepsini kazanmak istiyorlar. Ön ödemeli kartlar hayatımızı kurtarıyor, diğer spekülatörler cebimizi istedikleri gibi boşaltıyorlar.

Carlos L. Basso / [email protected]

Ücreti düşürmek ve ilgili tutarları iade etmek zorunda olan 7 şirket arasında İtalyan Hastanesi yer almıyor ve bu oran ortalama yüzdesel artışın çok üzerinde. Aralık faturam 157.222,99 dolardı, Nisan faturam ise 523.226 dolardı, yani %333.

İhtiyati tedbirin tüm kuruluşları, özellikle de şüpheli bir kavram olan “kar amacı gütmeyen kuruluş” kapsamına girenleri kapsayacak şekilde genişletileceğine inanmak istiyorum. İddiama yanıt olarak kullandıkları argüman.

Gerçekte yaşlı yetişkinler ön ödemeli ilaç şirketlerinin rehinesidir.

Eduardo Kuriss / [email protected]