Sennheiser Accentum True Wireless kulaklıklar Hindistan'da 12.990 rupi fiyatla piyasaya sürüldü: Özellikleri, kullanılabilirliği ve daha fazlasını kon

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Ünlü Alman ses markası Sennheiser, Accentum gerçek kablosuz kulaklıklarının lansmanı ile Hindistan pazarına en yeni ürününü tanıttı. Konfor ve işlevsellik için tasarlanan bu yeni kulaklık başlıkları, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahiptir ve 28 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

Sennheiser'ın Hindistan Tüketici İşleri Genel Müdürü Vijay Sharma, “ACCENTUM True Wireless, kulak üstü benzerlerinin meşhur özelliklerini temel alıyor: inanılmaz ses, kullanışlı özellikler ve rakipsiz değer” dedi. “Bu nitelikleri, bağımsız bir yükseltmeye ihtiyaç duyan herkese 'Sennheiser sesinin' büyüsünü açığa çıkaran, yeniden tasarlanmış, ödüllü bir tasarımın içine yerleştirdik.”

Ayrıca şunu okuyun: Samsung Galaxy Watch 7 ve Watch Ultra fiyatları ve renk çeşitleri sızdırıldı – Tüm detaylar

Sennheiser Accentum Gerçek Kablosuz Kulaklıklar: Özellikler

Sennheiser Accentum gerçek kablosuz kulaklıklar, ergonomik bir tasarıma ve 7 mm dinamik True Response Dönüştürücülere sahip olup güçlü bas, net orta sesler ve net tiz vaat ediyor. TrueResponse akustik teknolojisi ve hibrit ANC'yi bir araya getirerek dış gürültüyü en aza indirerek etkileyici bir ses deneyimi sağlarlar. Şeffaflık modu, kullanıcıların çevrelerinden haberdar olurken müziğin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

Sennheiser Ürün Müdürü Friederike Menking, “Binden fazla farklı kulak profilini inceledikten sonra titizlikle hazırlanmış ancak neredeyse yokmuş gibi hissettiren bir tasarıma ulaştıktan sonra ACCENTUM True Wireless'ı geliştirdik” dedi.

Ayrıca şunu okuyun: boAt Xtend Plus to Noise ColorFit Pro – Bu Babalar Günü'nde babanıza hediye edebileceğiniz en iyi 5 akıllı saat

Bu kulaklıklar Bluetooth 5.3 sürümünü destekler ve yüksek kaliteli ses akışı için aptX ve LC3 codec bileşenleriyle uyumludur. Tek şarjla 8 saate, şarj kutusuyla ise 28 saate varan pil ömrüyle kablosuz ve hızlı şarjı da destekleyen bu ürünler, yalnızca 10 dakikalık şarj süresiyle 1 saat müzik çalma olanağı sunuyor. Sennheiser Smart Control uygulaması kullanıcıların çeşitli ayarları yönetmesine olanak tanır.

Ayrıca şunu okuyun: Samsung Galaxy Watch FE duyuruldu: Teknik özelliklere, özelliklere, fiyata ve daha fazlasına göz atın

Sennheiser Accentum Gerçek Kablosuz Kulaklıklar: Fiyat, Renk Seçenekleri ve stok durumu

Sennheiser Accentum gerçek kablosuz kulaklıkların fiyatı Rs'dir. 12.990 adet olup siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Bugünden (20 Haziran) itibaren Flipkart ve Amazon.in üzerinden ön sipariş verilebilir. Ön sipariş veren müşteriler, satın almalarıyla birlikte iki yıllık garantiye sahip olacaklar.