Sennheiser Momentum Sport kulaklıkları Hindistan'da piyasaya sürüldü, sağlık izleme özellikleri ve daha fazlasını sunuyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Sennheiser, Hindistan'da Momentum Sport kulaklıklarının piyasaya sürülmesiyle Momentum serisini genişletti. Yüksek kaliteli ses sunmasıyla bilinen bu kulaklıklar artık kullanıcıların egzersizlerine dair ayrıntılı bilgiler sağlayan özelliklerle donatıldı.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Sennheiser Momentum Sport kulaklıklar Hindistan'da 27.990 Rs. fiyatla satışa sunulacak. Üç renkte satışa sunulacak: Polar Black, Burned Olive ve Metallic Graphite. Kulaklıklar Sennheiser web sitesinde, Amazon India'da ve Flipkart'ta satın alınabilecek.

Ayrıca şunu da okuyun: Amazon Prime Day İndirimi 2024: Kaçırmamanız gereken önemli lansmanlar ve özel fırsatlar

Özellikler ve Teknik Özellikler

Momentum Sport kulaklıkları, kalp atış hızı ve vücut sıcaklığı verilerini yakalayan kulak içi sensörlerle donatılmıştır. Bu sensörler, kullanıcıların antrenman rutinlerini optimize etmelerine olanak tanıyan gerçek zamanlı biyometrik geri bildirim sağlar. Kulaklıklar, popüler fitness uygulamaları ve cihazlarıyla senkronize olabilen bir fotopletismografi (PPG) kalp atış hızı sensörü ve bir vücut sıcaklığı sensörü içerir.

Sennheiser, kulaklıkların +/- 0,3 santigrat derece doğrulukla sıcaklık okumaları sunduğunu ve kalp atış hızı algılama aralığının dakikada 30 ila 220 atış olduğunu iddia ediyor. Üç eksenli ivmeölçerler, kapasitif dokunmatik ve kızılötesi sensörler, ses oynatmayı ve aramaları yönetmek için birlikte çalışır.

Ayrıca şunu da okuyun: Amazon Prime Day İndirimi: Samsung, OnePlus ve diğer markaların orta sınıf akıllı telefonlarında en iyi fırsatlar

Momentum Sport kulaklıklar ayrıca Apple Watch/Health, Garmin Watch/Connect ve Strava gibi popüler spor cihazları ve uygulamalarıyla bağlantı kurup entegre olabilir. Polar olmayan bir üründe ilk kez, kullanıcılar Polar Flow eğitim uygulaması aracılığıyla Polar'ın biyosensör yeteneklerine ve veri analizlerine erişebilir.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için kulaklıklar, tıkanıklık etkisini azaltan, ayak sesi gürültüsünü ve diğer dikkat dağıtıcı unsurları en aza indiren akustik bir rahatlama kanalına sahiptir. Yarı açık tasarım, Şeffaflık modu, Rüzgar önleyici mod ve Uyarlanabilir Gürültü Önleme modu gibi ek modlarla desteklenen doğal çevre farkındalığına olanak tanır. Kulaklıklar Bluetooth v5.2 üzerinden çalışır ve aptX Uyarlanabilir, AAC ve SBC kodeklerini destekler. Ayrıca ter ve suya dayanıklılık için IP55 derecesi, darbeye dayanıklı şasi ve tıkanmaya dayanıklı kulak uçlarıyla birlikte gelirler. Sennheiser, kulaklıkların tek bir şarjla toplam 24 saate kadar pil ömrü sunduğunu iddia ediyor.

Ayrıca şunu da okuyun: Amazon Prime Day 2024: Samsung Galaxy S23 Ultra büyük indirimle 74.999 rupi fiyatla satışa sunuluyor

Sennheiser Momentum Sport kulaklıkların, entegre egzersiz verileri arayan fitness tutkunlarına hitap eden ses performansı ve gelişmiş biyometrik izlemenin bir karışımını sunduğu söyleniyor. Üç renkte mevcut olan bu kulaklıklar, Momentum serisine çok yönlü bir ek olacak.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmamak için bizi oradan takip edin. HT Tech kanalını WhatsApp'ta takip etmek için hemen katılmak üzere buraya tıklayın!