Sennheiser Momentum True Wireless 4 Hindistan'da piyasaya sürüldü; Özellikleri, fiyatı ve daha fazlasını kontrol edin

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Sennheiser, Hindistan'da Sennheiser Momentum True Wireless 4'ün piyasaya sürülmesiyle amiral gemisi TWS serisine en son eklenen ürünü duyurdu. Sennheiser Momentum True Wireless 4, ilk olarak Ocak ayında Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2024'te Momentum Sport ve Accentum Plus ile birlikte sergilendi, ancak yalnızca ABD'de piyasaya sürüldü. Ancak şimdi, kulaklıklar 2022'deki Sennheiser Momentum True Wireless 3'ün halefi olarak Hindistan'da piyasaya sürüldü. Özelliklerden fiyata kadar Sennheiser Momentum True Wireless 4 hakkında her şeyi öğrenin.

Sennheiser Momentum True Wireless 4 özellikleri ve teknik özellikleri

Kulaklıklar, Snapdragon Sound ve aptX Lossless ve aptX Adaptive Audio desteğine sahip Qualcomm S5 Sound Gen 2 platformu üzerine inşa edilmiştir. Şirket, LC3 ve AURACAST ile Bluetooth LE Audio desteğinin yakında bir ürün yazılımı güncellemesiyle sağlanacağının sözünü verdi.

B0CTHY2PQ9-1

Sennheiser Momentum True Wireless 4 ayrıca TrueResponse dinamik 7 mm sürücülerin yanı sıra şirketin premium ürün yelpazesinde temel ses özelliği haline gelen 'Sennheiser Signature Sound' özelliğine de sahip. Ayrıca, hem ses alımını hem de ANC sisteminin etkinliğini artırmayı vaat eden 6 mikrofon dizisine sahip Hibrit Uyarlanabilir ANC sistemi ile birlikte geliyor.

Kulaklık başlıkları, kullanıcıların Uyarlanabilir Ekolayzer, Ses Kişiselleştirme, Ses Bölgesi ve Ses Kontrolü özelliklerini kullanabileceği Sennheiser Smart Control Uygulaması aracılığıyla hem Android hem de iOS cihazlarda değiştirilebilir.

Sennheiser Momentum True Wireless 4, tek şarjla 7,5 saate kadar müzik çalma, toplam 30 saate kadar çalma süresi ve USB Tip-C ile şarj etme olanağı sunar.

Sennheiser Momentum True Wireless 4 fiyatı ve stok durumu

Sennheiser Momentum True Wireless 4 bugün, 24 Nisan'da Rs özel fiyatıyla ön siparişe açıldı. 18990. Siyah bakır, metalik gümüş ve grafit olmak üzere 3 renk seçeneğiyle sunuluyor ve Sennheiser Hindistan web sitesinde, Amazon'da ve ülke genelindeki diğer önde gelen perakendecilerde satışa sunulacak.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!